کلینیک کشاورزی و منابع طبیعی کشور در کرج

                         

 نخستین کلینیک کشاورزی و منابع طبیعی کشور از سال 88  در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران واقع در کرج با مدیریت علیرضا صبوری راه اندازی شد.

 این کلینیک با هدف ارایه خدمات در زمینه های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی به کشاورزان، گلخانه داران و بخش های خصوصی و دولتی فعال در زمینه های مربوط، راه اندازی شده و خدمات خود را در  بخشهای آبیاری، شیلات و محیط زیست، صنایع غذایی، علوم باغبانی، بخش علوم باغبانی، ماشینهای کشاورزی، زراعت و اصلاح نباتات، اقتصاد کشاورزی، گیاهپزشکی، مدیریت و توسعه کشاورزی، احیای مناطق خشک و کوهستانی، علوم دامی، جنگل، علوم خاک، علوم و صنایع چوب و کاغذ و ترویج و آموزشی کشاورزی ، ارایه می دهد.

 این کلینیک با حضور 215 هیات علمی در کنار تجهیزات لازم  تلاش دارد تمام مسایل و مشکلات مربوط به بخش کشاورزی و منابع طبیعی را حل کند.

  مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای آبیاری قطره ای و بارانی، مشاوره در زمینه ژنتیک گونه های مختلف آبزی، معرفی و بکارگیری فناوریهای نوین در بخش صنایع غذایی، مشاوره احداث و مدیریت باغهای میوه، تشخیص و شناسایی آفات گیاهی و خانگی، تجزیه زیست محیطی آب و بررسی آلودگی آب و خاک از جمله خدماتی است که توسط این کلینیک ارایه می شود.

  همچنین این کلینیک بنا به تقاضای افراد و بخشهای خصوصی و دولتی در تمام زمینه های فوق کارگاههای آموزشی برگزار می کند.

  گفتنی است کلینیک کشاورزی و منابع طبیعی کشور واقع در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران مستقر در کرج از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 15 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 12 آماده ارایه خدمات است.

/ 0 نظر / 28 بازدید