گروه های فرهنگی هنری کرج

                                                      

گروه فرهنگی و هنری سادیار:

گروه فرهنگی و هنری "سادیار"  از سال 1387 فعالیت خود را در کرج آغاز کرده و تاکنون بیش از یکصد نمایش را با کارگردانهای مختلف به اجرای عمومی رسانده است.

این گروه فرهنگی و هنری، آثاری همچون "لودرچین" ، "عباس هندو" ، "از تولد تا تولد" ، "ردپای سرخ خورشید" ، نمایش کمدی "بیوه های غمگین سالار جنگ" و  و "یاس کبود یثرب" را در کارنامه خود دارد.

محمد عسگری یکی از مهمترین کارگردانان این گروه نمایشی است.

گروه فرهنگی هنری خورشید البرز:

گروه فرهنگی، هنری "خورشید البرز" یکی از بزرگترین گروههای فرهنگی و هنری کرج است که فعالیت خود را از سال 78 در این شهرستان آغاز کرده و آثاری همچون "سردار بی سر" ، "مسافر سحر"، پرستوی بی سر" و "نوای بینوایان" را در کارنامه خود دارد.

فرشید عبدالملکی از مهمترین کارگردانان این گروه نمایشی است.

گروه فرهنگی و هنری همراهان:

گروه فرهنگی و هنری "همراهان" از سال ١٣٧٧ فعالیت خود را در کرج آغاز کرده و تاکنون بیش از 40 نمایش را به روی صحنه برده است و دارای 10 عضو ثابت و یکصد عضو متغیر است.
این گروه فرهنگی و هنری ، اجرای نمایشهایی همچون "میشی و درسهای جنگل" ، "دعوای سگ و گربه" ، "دوست خوب کیه" ، "زاغ زاغک دمت کو؟ " ، "قصه های کلاغه" و " شیطونک و فرشته ها" را در کارنامه هنری خود دارد.

کارگردانی بیشتر این نمایشها را حمیدرضا نعیم حسنی برعهده داشته است.

گروه فرهنگی هنری یاس:

گروه فرهنگی و هنری یاس از سال ؟ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون بیش از ٢٨ نمایش را به روی صحنه برده است و دارای ۴٠ عضو است.

این گروه فرهنگی و هنری، اجرای نمایشهایی همچون "همایش عشق" ، زاغهای شب، بازیگر و زنش و آگهی ازدواج را در کارنامه هنری خود دارد.

 کارگردان این گروه نمایشی، بهزاد توانگر روستا است.

گروه فرهنگی هنری خنده:

گروه فرهنگی و هنری "خنده" از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون 25 نمایش را روی صحنه برده است که از جمله آنها می توان به چهار صندوق شادی اشاره کرد.

/ 3 نظر / 11 بازدید
TopNews.Blogerha.Com

موضوع: درخواست تبادل لینک دوست گرامی با سلام و عرض خسته نباشید ضمن تبریک مدیریت خوبتان در امر وبلاگ نویسی بدینوسیله درخواست خود را جهت تبادل لینک با شما اعلام می دارم. لینک شما با عنوان اعلام شده وبلاگتان درج شد. لطفا به این پیام در اسرع وقت پاسخ دهید. TopNews.Blogerha.Com برگزیده اخبار اقتصادی با تشکر و آرزوی موفقیت

تبادل لینک دوست گرامی با سلام و عرض خسته نباشید ضمن تبریک مدیریت خوبتان در امر وبلاگ نویسی بدینوسیله درخواست خود را جهت تبادل لینک با شما اعلام می دارم. وبلاگ مارا با نام گروه فرهنگی هنری باران لینک کنید و در قسمت نظرات بگویید تا وبلاگشما را لینککنیم