مراکز خرید در کرج

کرج علاوه بر مناطق خرید مانند گوهردشت- چهارراه طالقانی و خیابان شهید بهشتی دارای مراکز تجاری متعددی است.

 مرکز خرید مهستان:

مرکز خرید مهستان به وسعت 11 هزار متر مربع  دارای ۴١٣ واحد تجاری و رستوران است که دارای یک رستوران گردان و بوفه غذاهای بین الملل- بوفه fast food- ده دستگاه پله برقی - 11 ورودی از کلیه جهات- 194 واحد پارکینگ و سه دستگاه آسانسور شیشه ای پاناروما است که در کرج - ضلع شمال غربی پارک نبوت واقع شده است.

معماری این مرکز خرید بسیار زیبا و چشم نواز است که در آن از معماری ایرانی در دوره های گوناگون از صفویه و دیلمیان و ... و تلفیقی از  معماری اسلامی و غربی بهره گرفته شده و تمام فروشگاهها در طبقات مختلف از طریق راهرویی با شیب ملایم به طول حدود یک کیلومتر در معرض رویت مراجعین قرار گرفته است.

در این مرکز خرید انواع کالاها از ظروف- لباس و پوشاک- لوازم اکترونیکی- صنایع دستی- لوازم التحریر- لوازم تزئینی- لوازم خانه- بدلیجات و ... یافت می شود.

بازدید از این مرکز حتی برای خارجی ها نیز شگفت انگیز و به یاد ماندنی است چنان که یک  سومان گپتا، استاد دانشگاه انگلیس در جریان بازدید از این مرکز خرید گفته است: مهستان مرا مبهوت کرد. این مجموعه به طور آشکار یک اثر هنرمندانه پسامدرن است.

سایت اینترنتی این مرکز خرید : http://www.mahestans.com

 مرکز خرید پارسیان:

مجتمع تجاری و اداری پارسیان با نمایی فرهنگی تاریخی بسیار زیبا و معماری لوکس در 160 واحد تجاری و 72 واحد اداری با زیربنای ناخالص تقریبی 20 هزار متر مربع در کرج - بلوار ملاصدرا قرار گرفته است و دارای کالاهای متعدد از صنایع دستی گرفته تا لباس و پوشاک و ... است.

بازسازی پیکره های دروازه ملل تخت جمشید در مجتمع پارسیان کرج شکوهی خاص به آن داده است.

مرکز خرید برج میلاد: ؟؟؟ میدان آزادگان

مرکز خرید برج طالقانی: واقع در چهارراه طالقانی

/ 2 نظر / 39 بازدید
نعمتي

سلام . خوبين . از آشنايي با وبلاگ شما بسيار خرسند شدم و بي نهايت از مطالب آن استفاده كردم . حقيقت امر اين است كه حقير از كرج خاطرات بسيار شريني دارم اما كمتر از ديدني هاي آن اطلاع داشتم . خوشحال مي شوم تا از تجربيات و آموخته هاي شما بيشتر استفاده كنم . در اين شب ها و روزهاي عزيز به ياد همه باشيد . [گل][گل][گل]

نخبگان توریسم

با درود به اطلاع می رساند بزرگترین پایگاه مجازی گردشگری و هتلداری کشور ، نخبگان توریسم راه اندازی شد. جهت خدمت به علم و فرهنگ صنعت گردشگری ، خواهشمند است این رویداد بزرگ را اطلاع رسانی نمایید. نخبگان گردشگری کشور شمایید، پیشاپیش به جامعه مجازی خود خوش آمدید. با سپاس مهران سرفلاح مدیریت www.tourism-elite.com